Sök på sidan

Styrelse och övriga positioner

Ordförande
Philip Althini 
0733-31 31 23 philip@althini.se

Vice Ordförande  
Lars-Håkan Winkler 
076-147 87 18 lars-hakan.winkler@telia.com

Sekreterare
Johannes Nyrell 
073-419 98 68 greven1987@hotmail.se

Kassör
Jonna Johansson 
073-342 09 97 jonnajohansson@yahoo.se

Ledamot
Daniel Fregell 
070-891 95 31 daniel.fregell@gmail.com 

Ledamot  
Fredrik Karlesand 
070-828 22 04 fredrik.karlesand@assemblin.se

Ledamot    
Christian Berglund 
070-554 15 76 info@christianberglund.se

Suppleant  
Magnus Silverflod 
073-746 28 60 magnussilverflod@gmail.com

Suppleant 
Johan Glössner
070-936 81 02 glossnermusic@gmail.com


REVISORER
Uno Bergstrand 
0455-360 555 uno.bergstrand@gmail.com

Nils Pettersson 
070-260 33 95 nilsp4@hotmail.com

Rolf Berglund (Suppleant)
0455-415 76

VALBEREDNING
Sammankallande  Philip Althini
Ledamot         Magnus Silverflod
Ledamot         Johannes Nyrell

ÖVRIGA
IT ansvarig       Philip Althini
Försäkringsombud  Vakant 

HAMNKOMMITTÉN
Hamnkapten   Christian Berglund
Ledamot      Magnus Hallén 
Ledamot      Johan Glössner
Ledamot      Daniel Fregell
Ledamot      Johannes Nyrell 
Ledamot      Fredrik Karlesand
  Den här webbplatsen använder cookies för att alla funktioner och tjänster ska fungera, samt förbättra användarvänligheten.