Sök på sidan

Styrelse och övriga positioner

Ordförande
Philip Althini 
0733-31 31 23 philip@althini.se

Vice Ordförande  
Lars-Håkan Winkler 
076-147 87 18 lars-hakan.winkler@telia.com

Sekreterare
Johannes Nyrell 
073-419 98 68 greven1987@hotmail.se

Kassör
Jonna Johansson 
073-342 09 97 jonnajohansson@yahoo.se

Ledamot
Daniel Fregell 
070-891 95 31 daniel.fregell@gmail.com 

Ledamot  
Michael Johansson 
073-324 94 71 trummenas_bk@yahoo.se

Ledamot    
Christian Berglund 
070-554 15 76 info@christianberglund.se

Suppleant  
Magnus Hallén 
070-930 70 75 magnuscorall@yahoo.se

Suppleant  
Fredrik Karlesand  
070-828 22 04 fredrik.karlesand@assemblin.se

REVISORER
Uno Bergstrand 
0455-360 555 uno.bergstrand@gmail.com

Nils Pettersson 
070-260 33 95 nilsp4@hotmail.com

Rolf Berglund (Suppleant)
0455-415 76

VALBEREDNING
Sammankallande  Lars-Håkan Winkler
Ledamot         Magnus Hallén
Ledamot         Johannes Nyrell

ÖVRIGA
IT ansvarig       Philip Althini
Försäkringsombud  Vakant 

HAMNKOMMITTÉN
Hamnkapten   Daniel Fregell
Ledamot      Björn Johansson
Ledamot      Magnus Hallén 
Ledamot      Christian Berglund
Ledamot      Daniel Fregell
Ledamot      Philip Ahltini
Ledamot      Johannes Nyrell 
  Den här webbplatsen använder cookies för att alla funktioner och tjänster ska fungera, samt förbättra användarvänligheten.